Сучасний та народний одяг
для чоловіків та жінок
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Про компанію

Ми сучасний український виробник, який шанує традиції, не забуває про своє коріння, однак всіляко прагне бути завжди попереду і впроваджувати все найновіше і досконале. «Народний бутік» - це мережа магазинів з 4 точок продажу у м. Полтава і цього інтернет-магазину. Наші магазини в Полтаві знаходяться за адресами:
 
- вул. Зіньківська, 4
- вул. Жовтнева, 29А
- вул. Калініна, 14
- вул. Новий базар, 26
 
 
Крім цього йде робота над побудовою дилерської мережі по всій Україні. Адже вишиванки та аксесуари «Народного бутіка» знамениті далеко за межами Полтави. На них є попит навіть закордоном.
 
Ми - патріотичний виробник
 
Вишиванки, вишиті спідниці, футболки, сорочки, пояси, шпильки і браслети - все це ми виробляємо самі. Нове німецьке та японське обладнання дає можливість не тільки проводити випуск унікальних виробів, а й забезпечити всіх бажаючих оптових покупців продукцією. Адже продуктивна потужність підприємства - 48 вишиванок на добу.
 
 
Причому візерунки можуть бути різної складності і кольорової гами. Гладь або хрестик - також не має значення. Техніка комп'ютеризована і вимагає мінімального втручання людини.
Крім використання загальнодоступних і широко відомих схем вишивки, ми по фотографіях і малюнках відновлюємо вишивки минулих часів. Паралельно йде робота над створенням унікальних нових рішень. Деякі з наших вишивок є унікальними з історичної та культурної точки зору. Саме тому вибираючи «Народний бутик» ви обираєте вітчизняного виробника, який зацікавлений у пожвавленні національних традицій.
 
 
Вишивка - це стиль вашої Батьківщини
 
Стильний модний одяг - це завжди впевненість і задоволення від кожної хвилини життя. Інтернет-магазин "Народний бутік" дає Вам можливість вибирати одяг в будь-який зручний для Вас час. Ми гарантуємо якість нашої продукції і матеріалів з яких вона створена. Інтернет-магазин «Народний бутик» - це модний одяг для жінок, чоловіків і дітей. Перефразовуючи народну мудрість, можна сказати, що «вишиванці всі віки покірні». Для колективу мережі магазинів "Народний бутік" одяг - це не тільки робота, це ще й покликання, природна життєве середовище.
 
 
Магазин одягу Народний бутик - це:
 
- зручні схеми доставки та оплати;
- різноманітні дисконтні програми;
- сезонні розпродажі;
- знижки, які можуть досягати 90% (якщо ви хочете отримувати повідомлення про знижки, зареєструйтесь, як постійний покупець).
 
Гарних вам покупок, дорогі друзі!
Яндекс.Метрика