Стильний вишитий одяг
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Спідниці

Спідниця в українському жіночому костюмі більшості дівчат представляється у вигляді плахти - тканого геометричними візерунками полотна. Але насправді, якщо не заглиблюватися в далеке минуле, видно наскільки різноманітні й цікаві ці вироби, що прийшли в сучасну моду. Вишиті спідниці - це вже плід фантазії сучасних дизайнерів, як, втім, і сукні, футболки, і навіть шкарпетки з національним орнаментом. Сучасний підхід дозволив поєднати в улюбленому жінками виробі модні стилі і народні традиції.
 
Якими були українські спідниці?
 
Добре відома плахта в різних регіонах мала різну кольорову гаму і довжину. Носили плахту переважно заміжні жінки, а ось молоді дівчата одягали «літник» - широку, пишну спідницю і вона теж була різної пишності, довжини і забарвлень. Для літника використовували домоткане сукно, а поділ обшивали плісом. Були літники і ткані поздовжніми смугами і однотонні. У деяких областях жінки старшого віку носили «Горбатку» з вовняного домотканого полотна. Були ще й «запаски», «опінка».
 
Сучасні вишиті спідниці
 
Вишивка - модний елемент, чудова прикраса виробу, що додає йому особливий шарм. Не дивно, що більшість дизайнерів сьогодні використовують народні мотиви для прикраси вбрання, і не важливо, який його фасон. Місце для вишитого мотиву завжди знайдеться. Наш інтернет-магазин «Народний бутік» має у своїй колекції як дизайнерські спідниці ручної роботи, так і вироби з машинною вишивкою. Не зайве нагадати: все, що вишито руками, буде коштувати дорожче. Адже це кропітка праця має бути оціненою по достоїнству. Машинна вишивка - сучасна альтернатива ручної роботи. Це акуратні і красиві вироби, а головне - недорогі, тому купити вишиту спідницю тепер набагато простіше і доступніше для більшості клієнток. «Народний бутік» є виробником вишитій продукції.
 
Тонка ручна робота, прикрашає спідниці різних фасонів. Матеріал, найчастіше - льон, але зустрічаються моделі і з інших тканин. Якщо Вам потрібено в гардеробі нове святкове вбрання - спідниця вишита цілком відповідає такому призначенню.
У нашому каталозі представлено все розмаїття сучасних жіночих спідниць, Вам залишається лише вибрати вподобану модель і буквально, у два кліки мишки оформити покупку.
 
Відображати:
Сортування
Яндекс.Метрика