Стильний вишитий одяг
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Вишиті плаття

Незвичайно барвисто, жіночно і нарядно виглядає сукня оздоблена вишивкою. Для наших жінок повернення в моду ручної та машинної вишивки - справжній подарунок. В Україні завжди свято шанували народні традиції і, незважаючи на примхи моди, вишитий одяг і предмети побуту нікуди не зникли. Тому сьогодні, набравши в браузері запит: «вишиті сукні Україна», Ви бачите так багато різноманітних і цікавих моделей.

Наш інтернет-магазин «Народний бутік» пропонує колекцію українського жіночого одягу та надає можливість всім бажаючим купити вишите плаття недорого, отримавши естетичну насолоду від милування народним мистецтвом.
 
Сучасні і традиційні моделі
 
В українському національному костюмі, сукня, як така, практично відсутня. Наші прабабусі носили довгі сорочки, оздоблені по подолу і рукавах красивою вишивкою. Цю ділянку виробу було видно з-під основного одягу і вона служила прикрасою, а також показником майстерності господині. Таку сорочку жінки вишивали самі.
 
Наші дизайнери перенесли ідею довгою сорочки на популярні нині сукні. Тому сьогодні кожна дівчина і жінка може поповнити свій гардероб і купити українське вишите плаття, рясно розшите яскравою вишивкою. Це гідний наряд до будь-якої святкової дати.
До традиційної вишивки можна віднести вироби виконані хрестиком, але забувати про гладь теж не варто. У багатьох областях України візерунки гладдю були не менш поширені. Наприклад, на Полтавщині нею прикрашалися манішки, комірці, є особливі малюнки і техніка полтавської гладі, що використовувалась для рушників. Але оскільки у багатьох вишивка хрестиком асоціюється з нашою традиційно-національною, Ви можете придбати вишиті хрестиком сукні в наших магазинах в м. Полтаві або в інтернет-магазині - «Народний бутік», який гостинно відкриває двері любителькам модного і красивою одягу.
 
Вишивка бісером - це модно
 
Пропонуємо звернути увагу і на моделі, виконані в інших техніках. Разом з поверненням в моду вишитих виробів повернувся і бісер. Дивовижний матеріал, знайомий людству не одне тисячоліття. Для вишитих виробів потрібен рівний, дрібний чи середній бісер. Такий продукт виробляють в Японії, Чехословаччині, Франції. Але ціна кусається. Тому вишиті сукні бісером не можуть коштувати зовсім дешево: здебільшого ручна робота і дорогий закордонний бісер впливають на ціну. Але якщо виріб вишито китайським або корейським бісером, ціна буде дешевше. У будь-якому випадку таке вбрання дивовижно виглядає!
Часто сукні вишиті гладдю, можуть бути додатково прикрашені бісером або напівдорогоцінним камінням. Такі наряди особливо витончені і цілком підходять до весілля, банкету, виходу в театр. 
 
Для будь-якого віку
 
Всі елементи української вишивки рослинного або тваринного походження прекрасно підходять для прикраси жіночих виробів. Вишивають сукні та геометричними орнаментальними мотивами, що дійшли до нас з далекого минулого. Щоб правильно підібрати і потім купити вишите плаття, достатньо знати, що яскраві тони і квіткові мотиви призначені молодим. Старшому поколінню рекомендуються більш спокійні фарби, мотиви калини та винограду. Восьмикінечні зірки підходять буквально всім, але все ж традиційна українська жіноча вишивка віддає перевагу рослинним візерункам.
 
Відображати:
Сортування
Яндекс.Метрика