Стильний вишитий одяг
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Жіночі вишиванки

Для українських берегинь і господинь вишиті вироби завжди були милі по серцю і душі, але особливе місце у вподобаннях займають вишиванки для жінок. Їх особливий крій і малюнки-обереги передаються з покоління в покоління протягом тисячоліть.
У стародавні часи, вишиті вироби носила тільки знать, але пізніше вишивка стала доступна і простим селянським родинам. Кожна господиня вишивала вироби сама для всієї родини, свято дотримуючись традиції тієї місцевості, де вона жила. Нині вишиванки з етнічним автентичним малюнком доступні і вам!
 
Скільки регіонів - стільки і моделей
 
На Полтавщині була прийнята техніка вишивки білими нитками по білому полотну, така вишиванка жіноча відразу вказувала на місцевість, звідки родом майстриня. Іноді зустрічалася вишивка червоними або сірими нитками, а манішки вишивалися гладдю. Старовинні зразки робіт, зберігаються в місцевих краєзнавчих музеях. Ті схеми вишивки, які вдається розшукати, дизайнер «Народного бутіка» перетворює в сучасні вишиванки. Ми в своїй роботі свято дотримуємося традиції, освоївши прийоми та вивчивши малюнки інших регіонів України. Саме так створюються унікальні і сучасні вироби, що захоплюють своєю витонченістю, багатством фарб і орнаментів.
 
Спокуса і причина купити вишиванку жіночу в тонах і з орнаментом певного регіону цілком зрозумілий. По-перше, в гардеробі модниці таких нарядів багато не буває. По-друге, це спосіб ототожнення себе з місцевим співтовариством, Батьківщиною. По-третє, це красива і зручна одяг, ідеально підкреслює красу жіночого образу не залежно від віку.
 
Вишиванка на свято
 
Святковим варіантом завжди вважалася вишиванка бісером. Особлива техніка виконання, більш дорогі тканини і не дешевий матеріал для вишивки не сприяли широкому розповсюдженню таких виробів. Бісерну вишивку могли собі дозволити тільки багаті громадяни. Але це було давно. Сьогодні придбати унікальну святкову вишиванку розшиту бісером можна в нашому інтернет-магазині за цілком доступними цінами. До теми святкових і більш дорогих виробів відносяться всі вишиті вручну роботи.
 
Український етнос підкорює світ
 
Вже не перший рік іноземні туристи, відвідуючи нашу країну, вважають своїм обов'язком забрати з собою додому вироби, виконані талановитими місцевими майстрами. Це кераміка, живопис, ковані вироби, але вишивка як і раніше стоїть на першому місці. Щорічний Сорочинський ярмарок, прямий цьому доказ: українські вишиванки жіночі, чоловічі, дитячі - лідери продажів.
У червні 2014 навіть знаменитості Голлівуду з’явилися перед камерами в національних українських костюмах та у вбранні з використанням багатої і різноманітної вишивки. Особливе почесне місце в модному параді зайняли жіночі вишиванки, з блиском продемонстровані найкрасивішими і відомими актрисами театру і кіно.
 
Як купити?
 
Для тих, хто не зможе приїхати і відвідати наші магазини або святкові ярмарки, відкритий інтернет-магазин «Народний бутік». Тут Ви можете купити жіночу вишиванку недорого, підібрати потрібний фасон, тематику малюнка, колір тканини. Наш асортимент дозволяє задовольнити будь-який смак і різні уподобання.
 
Відображати:
Сортування
Яндекс.Метрика