Стильний вишитий одяг
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Футболки

Трикотажне полотно - відмінний матеріал для вишивки, він прекрасно носиться, приємний до тіла, а трикотажна футболка вже давно перестала бути тільки спортивним одягом. Склад волокон у матеріалі може бути різним, як і його щільність. Звичайний чоловічий асортимент виробів, моделі з коротким і довгим рукавом, однотонні або з різними принтами. І ось, завдяки винахідливості дизайнерів і надзвичайному росту популярності української символіки, з'явилася чоловіча вишита футболка, справжній подарунок для оновлення гардеробу.
 
Види чоловічих футболок
 
Сучасний вигляд одягу різноманітний по модельному ряду і в своєму призначенні. Футболки це натільна білизна або спортивний одяг, речі повсякденного носіння до джинсів або до штанів джинсового типу. Одні види носять на випуск, інші - заправляючи в штани або бриджі. Вони бувають з коротким рукавом, без них взагалі, ¾ і з довгими рукавами. Комір може бути круглий під горло, «У»-подібний глибокий або малий, з відкладним коміром і поло на 2 або 3-х гудзиках, зі стійкою. Літні варіанти шиють з легких тканин, а більш щільні використовуються на осінньо-зимових моделях. Футболки часто прикрашають різними принтами. 
 
Торік дизайнерське співтовариство порадувало всіх любителів трикотажу новим видом виробів - вишитими чоловічими футболками в традиційному стилі українських вишиванок. Це справжній вибух емоцій, вишита футболка для чоловіка, виглядає настільки елегантно, що цілком може конкурувати з офісною сорочкою! Залежно від забарвлення моделі та обраного візерунка, футболка може стати ошатним, яскравим виробом або не менше святковим, але в спокійних тонах. Навіть скромний фрагмент вишивки перетворює звичайний буденний одяг в святковий і приносить радісні відчуття і гарний настрій. Наш інтернет-магазин «Народний бутік», пропонує чоловікам відмінний вибір футболок і завдяки використанню машинної технології вишивки - невисокі ціни.
 
Відмінність вишитої футболки від вишиванки
 
Справжня українська чоловіча вишиванка, це особливий крій, натуральний матеріал легкий або щільний, залежить від сезону і призначення (будні - свято). Орнамент має величезне значення. На чоловічих виробах не повинно бути рослинних мотивів (крім листя дуба), геометричні візерунки і старовинна символіка з глибоким змістом значень і побажань, роблять вироби справжнім оберегом. Чоловіча сорочка вишивається по коміру, манішці і рукавах, «на випуск» і по подолу.
 
Футболки вишивають по коміру і області грудей традиційними українськими візерунками. Іноді вишитий тільки воріт або манишка, це залежить і від фасону моделі. Вишивки за обсягом робіт менше і це робить виріб більш доступним ніж вишиванка, власне футболка в 2, а то і в 4 рази дешевше. Але більше наряд нічим не відрізняється від знаменитої української сорочки, орнаменти - обереги так само допомагають і зігрівають душу власника, дозволяють доторкнутися до вікових традицій і дають відчуття єднання, причетності до нації, її культури і душі.
 
Відображати:
Сортування
Яндекс.Метрика