Стильний вишитий одяг
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Шаровари

Історія чоловічих шароварів йде корінням в настільки далеке минуле, що навіть уявити ці часи складно. Археологічні артефакти, що знайдені на території  України, зображують скіфських воїнів, одягнених у широкі штани, що скачуть верхи на конях. Зручний, вільний одяг міцно увійшов у побут осілих поселень, ставши частиною чоловічого національного костюму. І сьогодні будь-який чоловік або юнак, що ототожнює себе з козачим родом, вважає своїм обов'язком купити шаровари, бо без них і козак - НЕ козак!
У козацтві кінь і вершник - одне ціле. Зручний покрій шароварів, що не заважає рухам, найкращим чином підходив вершникові-воїну. Історія шароварів це шлях наших предків, яке не терплять утисків, навіть в одязі. І, не дивлячись на те, що цей вид крою брюк прижився на сході та на Балканах, чомусь, саме у складі чоловічого етнокостюму шаровари стали відомі й ототожнюються з Україною.
 
Де купити і як вибрати
 
У нашому інтернет-магазині «Народний бутік» можна купити шаровари чоловічі з усіх прийнятих для цього фасону видів тканини. В основному це габардин для повсякденного носіння і атлас для парадного варіанта.
 
Кольорова гамма нижньої частини чоловічого українського костюму залежала від регіону. У Західних землях шаровари не носили, чоловічі штани були більш вузькими і часто заправлялися в чоботи. А ось вже в Київській та Полтавській губерніях носили шаровари темні або з небіленого сукна. Шаровари зеленого кольору воліли вдягати в Дніпропетровській області та східних регіонах, а в Харківській - білі з чорним, строкаті штани. Святкові шаровари червоні, сині або блакитні носили козаки, а в будні охоче користувалися домотканими штанами шароварного крою.
 
Вбрання для етно свята і не тільки
 
Сьогодні, мало не кожен підліток мріє записатись в козацтво - братство сильних духом і тілом синів України. А там прийнята форма для тренувань і для парадів. Тож краще купити шаровари і вишиванку, та й не одну!
 
До вишиванок, у буденному житті ми вже навіть звикли, тобто подиву такий одяг не викликає. Навпаки сьогодні всіляко вітається етно стиль і чоловіки з великим завзяттям носять вишиті сорочки або футболки. Але ось до ходіння по місту в українських шароварах, вони ще не дійшли, хоча на етно свята - одягають охоче.
 
Якщо ж хлопець мріє стати козаком, шаровари українські купити, він може, в нашому магазині. До наряду можна підібрати верх і деталі. Ми пропонуємо гарантовану якість і швидку доставку всієї покупки в будь-яку точку України!
 
Ця категорія порожня.
Яндекс.Метрика