Стильний вишитий одяг
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Вигідні ціни!

 
Ми знаємо, яка складна і болюча тема ціни на одяг в наш час. Цифри на цінниках ростуть стрімко. А все тому, що цей одяг найчастіше купується за кордоном з прив'язкою ціни до долара. «Народний бутік» пішов по принципово іншому шляху. Ми український виробник і співпрацюємо з такими ж вітчизняними фірмами. Безумовно, певна прив'язка до долара є і у «Народного бутіка», адже комплектуючі до устаткування і деякі тканини просто не виробляються в Україні. Але в будь-якому випадку ми несемо менше витрат, а тому і вартість готової продукції у нас нижче аналогічної закордонної.
 
 
Та й хіба можна отримати задоволення від вишиванки, зробленої, скажімо в Китаї або Туреччині на замовлення українських фірм? В наш інтернет-магазин і в звичайні точки продажу у м. Полтава надходить продукція прямо з виробничої лінії, розташованої в самому серці України - місті Полтава. Товар ніколи не залежується на складі. Ми завжди готові йти на поступки покупцеві. У нас ви отримуєте:
 
 - Одні з найнижчих цін на вишиванки і вишитий одяг;
 - Оптові ціни вже від 10 найменувань продукції;
 - Акції та подарунки, розіграші, про які ви можете дізнатися зі сторінок цього сайту.
 
Наша мета - забезпечити українців красивою одягом, з'єднавши воєдино національні традиції та сучасна зручність нарядів. «Народний бутік» працює за принципом «свій до свого», а тому націнки для наших покупців завжди будуть мінімальні.
 
Яндекс.Метрика