Стильний вишитий одяг
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Дiтям

Дітям властиво наслідувати батьків не тільки у вчинках, але і в манері одягатися. Не дивуйтеся, якщо Ви одягаєте вишиванку, і Ваша крихітка, дивлячись на красивe одіж, вимагатиме свою, таку ж. Краще передбачити подію, тим більше що дитячі вишиванки Україна представляє завжди у великому асортименті.
 
Інтернет-магазин «Народний бутік», створює свої колекції дитячих вишитих виробів з останніх пропозицій українських дизайнерів. Ми пропонуємо продукцію для дітей відмінної якості, недорого і з можливістю доставки в будь-який регіон країни.
 
Оберіг для дитини
 
Наші прабабусі чуйно ставилися і ретельно готувалися до народження дитини. Придане, розшивалося знаками - оберегами, а вишиванки дитячі були обов'язковим атрибутом одягу. І якщо Ви запитаєте своїх бабусь і мам, то дізнаєтесь, що багато із них в дитинстві носили вишитий хрестиком або гладдю одяг.
 
Сьогодні особливо гостро відчувається потреба духовного єднання з культурними традиціями свого народу, потреба ототожнювати себе з місцем, де живеш і ростиш дітей. І нічого кращого не може висловити ці почуття, як носіння національного одягу. Сьогодні вишиванка перестала бути рідкісним явищем. Мами прекрасно усвідомили, яким чудовим оберегом для їхньої дитини служать вишиванки для дітей, виконані руками вмілих майстринь, які знають всі таїнства знаків і символів наших предків.
 
Все частіше в школу, дитячий садок у святкові дні мами одягають діток у вишиванку, допомагаючи малюкам оцінити всю значущість моменту і зв'язуючи воєдино дві події: свято і вишиванка - свято для душі!
 
Відмінність орнаментів дитячої вишивки
 
Українські малюнки бувають рослинної, тваринної і геометричної форм. Є виключно жіночі мотиви або чоловічі; орнаменти для молоді і дітей, для людей зрілого віку і малюнки загального характеру. Значення орнаментів добре знати, але не всі володіють такими знаннями. Тому навіть якщо Ви вмієте вишивати і хочете самі виконати цю роботу, розшити кофточку дитині, - краще відкласти заняття до вивчення питання орнаменталістики і купити вишиванку дитячу для зразка. Нехай дитя носить, поки ви вишиваєте. Сенс візерунків (навіть наскільки правильно покладено хрест), відсутність вузликів - все впливає на енергетику - так вважали наші предки. Звичайно, сучасне суспільство далеко від забобонів, але довести зворотне ще ніхто не зумів.
 
Ручна робота або машинна вишивка?
 
Ручна робота завжди цінувалася особливо високо. З появою вишивальних машин вироби просто стали більш доступні за ціною, а значить - більш доступними для широкого кола клієнтів. У нашому магазині вишиванки дитячі можна купити недорого як машинної, так і ручної роботи. Ціна на ручну вишивку складається з багатьох складових, один з них - розмір малюнка. Якщо фрагменти вишивки невеликі, ціна виробу теж буде невисокою. Вибирайте будь-яку модель для Ваших малюків і нехай робота наших майстринь і Ваша любов стануть їх оберегом!
 
Відображати:
Сортування
Яндекс.Метрика