Стильний вишитий одяг
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Вишиванки на трикотажному полотні - зручно і практично!

Вишиванки на трикотажному полотні - зручно і практично!
0.00грн.
Модель: 97336
Наявність: На складі

Трикотажний одяг, оздоблений вишивкою, стає зараз все більш популярним. Можна сказати, що дизайнери осучаснили вишиванку. У той час, як класична вишиванка має свій неповторний стиль і її більше можна віднести до етно-одягу (детальніше про це читайте на нашому сайті в статті «Український етно-стиль в сучасному одязі»), одяг з трикотажного полотна, з вишитими елементами у національному стилі, виглядає більш сучасно і може стати повсякденним одягом. Його можна одягнути і на роботу, і на прогулянку, можна носити вдома, а можна в ньому і подорожувати.

 

Крім того, такий одяг має свої переваги та достоінства. Він зручний в експлуатації: трикотаж не так сильно піддається деформації, як льон або бавовна. Єдине, на що потрібно звернути увагу - це правильне прання та сушіння виробів. Про догляд за вишиванками читайте на сайті в статті «Як правильно прати і прасувати вишиванку».

 

У наших як роздрібних магазинах, так і в мережі інтернет, ви побачите великий асортимент вишиванок на трикотажному полотні. Найбільша кількість, що звичайно-ж цілком природньо, в розділі жіночого одягу. Особливо ефектно виглядають білі футболки з яскравими квітами (маки, соняшники, троянди, калина, ніжні незабудки). Квіти, переплітаючись у візерунках з зеленим листям та орнаментом, створюють на футболках цілий ансамбль барв, що нагадує про красу і щедрість української природи.

 

Чорне трикотажне полотно гарний фон не тільки для яскравих малюнків. Особливо ефектно виглядають на ньому одно- та двокольорові візерунки.

 

Вже оцінили практичність і зручність, саме трикотажних вишиванок, чоловіки. У нашій колекції представлені моделі вишитих футболок, прикрашених виключно чоловічим орнаментом. Як на білому, так і на чорному полотні малюнки виглядають яскраво, насичено і по чоловічому стримано.

 

Переваги трикотажних вишиванок оцінять і батьки. Вишита дитяча сорочка або плаття виглядають ошатно і одягають їх батьки дітям, насамперед, на урочистості. А ось трикотажні футболку або блузи з елементами вишивки можна носити щодня: на прогулянку, в гості, в дитячий садок. Ваша дитина буде не тільки виглядати красиво, їй буде зручно і комфортно в такому одязі.

 

Наші дизайнери подбали про ефектний зовнішній вигляд вишиванок, а технологи і швачки втілили їх ідеї в життя, для того, щоб кожен день, вранці, стоячи перед шафою, ваша рука тягнулася за одягом з елементами народної української вишивки. 

0
+
=
0
Яндекс.Метрика