Стильний вишитий одяг
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Вишиванка в сучасному дизайні - будь модною завжди!

Вишиванка в сучасному дизайні -  будь модною завжди!
0.00грн.
Модель: 97342
Наявність: На складі

Ще кілька років тому існував стереотип: все, що пов'язано з Україною - суцільна «шароварщина». Останні сумні події змінили самосвідомість українців. До спадщини предків стали ставитися з інтересом. Виявилося, що культура нашого народу самобутня, цікава і дуже різноманітна.

 

Разом з інтересом до всього українського, прийшла мода на вишиванки. Наш народний костюм надихає як українських, так і всесвітньо відомих дизайнерів на створення колекцій одягу з кроєм і окремими елементами з українського національного костюма.

 

Цю статтю ми присвятимо вишиванці не як етно-одягу серед сучасних моделей. Цій темі присвячена окрема стаття нашого сайту «Етно-стиль в українському одязі». Розповімо про те, як мотиви вишиванок стали частиною повсякденного вбрання. Сучасний крій у поєднанні з національним традиційним орнаментом створюють оригінальне поєднання епох.

 

На все зростаючий інтерес до вишиванок сучасні дизайнери розробляють нові моделі. А яскраві і різноманітні костюми українського народу дають можливість черпати ідеї нескінченно.

 

З літніми місяцями починається пора різноманітних урочистостей: випускні вечори, весілля. Дизайнери пропонують казкової краси нарядні сукні в дизайні яких, в елементах їх декору використовувалися традиційні українські прикраси або вишиті візерунки.

 

Розробляючи моделі, дизайнери намагаються догодити навіть такій вимогливій категорії покупців, як підлітки. Подивіться на сучасні колекції спортивно-підліткового одягу. Елементи національного українського візерунка ви зустрінете навіть на таких речах як спортивні костюми, толстовки, піжами, шорти. Зручний покрій і яскравий орнамент - таке поєднання сподобається навіть самим вимогливим і примхливим!

 

Із задоволенням одягають в одяг з народними елементами батьки дітей. Вже не рідкість на випускному в дитячому садку або першому дзвонику в школі зустріти дитину в сорочці або блузі з вишивкою. Дуже мило виглядають у вишиванках немовлята - хрестильні набори з елементами вишивки зараз особливо користуються попитом!

 

Цікаво і оригінально виглядають вишиті пояси, краватки, метелики на сорочки, шкарпетки і навіть труси з елементами національного візерунка.

 

Прикрашають вишивкою і верхній одяг. На пальто і курточках все частіше можна зустріти не тільки вишиті елементи, а й вставки з тканин з народними принтами.

 

Літніми й зимовими головними уборами з українським візерунком вже нікого не здивуєш. Ми зустрічаємо їх і на дитячих, і на жіночих і чоловічих моделях. Не обійшли увагою дизайнери і взуття. Українським візерунком прикрашені як валянки, так і босоніжки.

 

Все частіше ми бачимо відомих людей (політиків, зірок шоу-бізнесу, журналістів) які із задоволенням позують перед камерами в одязі, щедро прикрашеному національною вишивкою. Це теж підтверджує актуальність народних мотивів в сучасному одязі. Поповнюйте і ви свій гардероб таким одягом: сучасним, зручним, ефектним!

0
+
=
0
Яндекс.Метрика