Стильний вишитий одяг
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Вишиванка своїми руками - популярне і модне хобі!

Вишиванка своїми руками - популярне і модне хобі!
0.00грн.
Модель: 97351
Наявність: На складі

Ви хочете, щоб вас оточували красиві речі? Ваше життя було радісніше, а світ навколо став яскравим і незвичайним? У ваших силах прикрасити їх! І почати можна з себе, а саме - з прикрашання свого одягу. А наш національний одяг вишиванка - найкращий для цього приклад.

 

Споконвіку оздоблювали наші предки свій одяг різним орнаментом. Візерунки, створені ними, це не тільки символи і обереги. Прикрашати одяг, це ще й бажання виділитися на загальному тлі. Особливо така потреба виникала у жінок. Тому українська жіноча вишиванка так різноманітна за формою і багата кольорами. Сучасні жінки теж з задоволенням прикрашають свій одяг. Красива і яскрава вишиванка - саме той одяг, який буде привертати погляди, виділить вас на загальному тлі. Тому вишиванка своїми руками так популярна серед наших співвітчизниць.

 

Головне питання, яке виникає: «Як вишити вишиванку?» Для того, щоб у сучасної жінки вишивка вишиванки своїми руками не зайняла багато часу, виробники випускають великий асортимент наборів під назвою: «Вишиванка своїми руками: схеми». Такі комплекти для рукоділля наповнені наступним матеріалом: канвою, схемою вишивки, нитками. Це основні складові. Деякі виробники додають в комплекти п'яльця, голки або наносять малюнок на тканину, завдяки якому легше вишивати. Звичайно, такі набори спрощують роботу, і у жінки вже не виникає питання: «Як вишити вишиванку своїми руками?».

 

Для вишивки на уже готовій вишиванці існують окремі набори. У них врахований розмір майбутнього візерунка, який залежить від того, на якій частині одягу він буде вишитий. А орнаменти та візерунки, в пропонованих схемах, відповідають народній символіці, яка склалася протягом багатьох століть і має свої позначення. Детальніше про схеми ви можете прочитати на нашому сайті у статті «Схеми вишиванки: підбір візерунка і форми».

 

Вишитий своїми руками одяг - це найкращий подарунок для близької людини. Такий одяг буде служити йому справжнім оберегом, адже створюючи на полотні красивий орнамент, ви вкладаєте в роботу частинку своєї душі.

 

 Ну а якщо у вас не вистачає терпіння і часу для цієї кропіткої і важкої праці, запрошуємо вас відвідати сторінки нашого інтернет-магазину і придбати вподобану вишиванку.

0
+
=
0
Яндекс.Метрика