Стильний вишитий одяг
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Вишиванка бісером: прикрасьте своє життя вишуканої річчю!

Вишиванка бісером: прикрасьте своє життя вишуканої річчю!
0.00грн.
Модель: 97353
Наявність: На складі

У давні часи, одяг, вишитий бісером, був доступний лише найзаможнішим людям. Тоді бісер коштував дорого, а технологія його виготовлення зберігалася в таємниці. Початок популярності цих маленьких кольорових намистин пов'язують з виникненням і розвитком скляної справи в Фінікії ще VI тисяч років тому. Це мистецтво, яке дійшло до нас з глибини століть, і зараз захоплює своєю красою і вишуканою привабливістю.

Прикраса вишиванок бісером.

Вишита українська сорочка сама по собі виглядає дуже привабливо. А вишиванка бісером - це зразок яскравої краси та витонченості. Різнобарвні намистини, їх загадкове переливання, гра світла, створюють на тканині вражаючий за своєю красою ефект.

 

Українські жінки та й шанувальниці наших вишиванок за кордоном, часто в Інтернеті в пошуковій системі дають запит: «сорочки вишивка бісером». Адже вони розуміють, гарніше вишиванки можуть бути тільки вишиті бісером вишиванки.

Колір і різновиди бісеру.

При роботі з бісером особлива увага приділяється підбору кольору. Його  гамма дуже велика, тому підібрати потрібний колір допоможе спеціальний колірний круг і таблиця, якими користуються вишивальниці. Промисловість випускає кілька різновидів форм бісеру. Ефектно виглядають речі, вишиті дрібним бісером.

 

Крім круглого бісеру, є гранований, який особливо гарно виглядає на виробах. Стеклярус - бісер циліндрової форми від 0,5 до 3 см. Рубаний бісер - складний у використанні, але дає неймовірно красивий ефект на готовому виробі, за рахунок нестандартного відбиття світла.

 

Часто на вишиванках прикрашається бісером не весь малюнок, а лише окремі його деталі. Така технологія допомагає трохи здешевити виріб. Адже якісний бісер, з округлими краями, який не міняє на протязі довгого часу колір, коштує не дешево. Та ще й складна і кропітка робота! Звідси і висока ціна на вишиті бісером вишиванки. Але вони того варті. Одяг, вишитий бісером, завжди виглядає нарядно і святково. Його доречно одягати на різні урочистості та знаменні події.

 

Наш магазин пропонує познайомитися з цим красивим напрямком українського мистецтва, а також купити вишиванку бісером прикрашену. Для виробів ми відібрали тільки кращий, відповідний для таких прикрас бісер: дрібний і середній, рівний і блискучий. А в самому малюнку ми зберегли традиційний український символізм.

 

Прикрасьте своє життя яскравим і нестандартним виробом, вишуканим і загадковим у своїй красі! 

0
+
=
0
Яндекс.Метрика