Сучасний та народний одяг
для чоловіків та жінок
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Вишиті сумки: сучасно і оригінально!

Вишиті сумки: сучасно і оригінально!
0.00грн.
Модель: 97360
Наявність: На складі

Якщо у вас вже є в гардеробі вишитий одяг, його завжди можна в щоденному ансамблі доповнити аксесуаром, виконаному в українському народному стилі. Тим більше, що зараз, як фабрики з виробництва вишиванок, так і народні майстрині пропонують безліч аксесуарів з українською національною символікою.

 

Серед них - вишиті сумки, які користуються особливою популярністю. Слід зазначити, що сумки з вишивкою можна розділити на кілька видів.

 

Етно-сумки.

Найчастіше, вони виготовляються з бавовняного або льняного полотна і носяться через плече. За своєю стилістикою і формою вони нагадують ті, з якими ходили в гори пастухи або мандрували по безкрайнім українським степам мандрівники.

 

Етно-сумки, як і вишиванки, прикрашаються дуже різноманітно. Частіше за інших, зустрічаються сумки вишиті хрестом. Візерунок на них може бути яскравим і насиченим, без єдиного просвіту тканини - так прикрашали сумки наші предки на Закарпатті. А може бути вишитий рослинний орнамент: троянда, мак, барвінок, пшениця, волошки та багато іншого. Дизайни етно-сумок настільки різноманітні, що вибрати серед них тільки одну, досить складно. Їх прикрашають бахромою, намистинами та іншими елементами декору.

 

Сучасні вишиті сумки.

Найпопулярніший виріб з усіх аксесуарів з елементами вишивки - сучасні сумки. Вони можуть бути різні за стилем (ділові, спортивні, клатчі), матеріалом виготовлення (шкіряні, з текстилю, плетені та інших матерілов), формою, незмінно лише одне: їх усі прикрашає геометричний орнамент або рослинний візерунок у народному українському стилі. Так само, як і етно-сумки, малюнок може бути яскравим і насиченим, а може бути тільки невеличка прикраса.

 

Перш ніж вишиту сумку купити, слід поцікавитися, з якими ж речами поєднуються ця ошатна і оригінальна річ? Якщо ми маємо на увазі етно-сумки, то звичайно ж, краще їх носити разом з одягом у такому ж стилі. Хоча допускаються варіанти підбору до однотонногу одягу яскравої сумки із Закарпатським або Гуцульським орнаментом.

 

Що ж стосується сучасних сумок з окремими елементами візерунка, головне дотримуватися відповідності стилів, наприклад: клатч для вечірнього одягу, рюкзак - під спортивний стиль.

 

Який би вибір ви не зробили, пам'ятайте: сумка з українським візерунком - це модно, красиво і, до того ж, дуже оригінально. Адже кількість малюнків і орнаментів так різноманітно, що, часом, складно знайти сумки з двома однаковими візерунками.

0
+
=
0
Яндекс.Метрика