Стильний вишитий одяг
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Аксесуари в українському стилі - зробіть своє життя яскравішим!

0.00грн.
Модель: 97364
Наявність: На складі

Думаємо, ви погодитеся, що  навіть до повсякденного одягу з елементами національної вишивки, потрібно вміло підібрати прикраси. Це сформує ансамбль, закінчить образ. Традиційні золоті та срібні прикраси не підійдуть. Вони просто загубляться на тлі яскравих візерунків і орнаментів. Українські аксесуари, масивні, яскраві прикраси - ось те, що вам необхідно для ефектного зовнішнього вигляду.

 

Українські браслети.

Масивні і тонкі, в кольорі національного прапора і яскраві з оригінальним орнаментом, - зараз вони особливо популярні. Навіть на чоловічих зап'ястях можна побачити тонку стрічечку в національному стилі. У створенні, здавалося б невеликої прикраси, фантазія дизайнерів і майстринь не має меж. Українські браслети з бісеру, стрічок, дерев'яних намистин, вишиті, ткані та багато інших варіантів можна зустріти як на прилавках невеликих крамничок, так і в магазинах, які спеціалізуються на продажу виробів в українському стилі.

 

Українські намисто.

Масивні, кольору корала або з орнаментом на кожній намистині, з дерева, каменю, текстильні, з бісеру всіляких форм і розмірів - це все намисто в українському стилі. Воно - незмінний атрибут українських жінок протягом багатьох століть. Прості українки не могли собі дозволити багато різноманітних прикрас, але тонка нитка коралових бус була, майже, у кожної. Ідучи до церкви чи на святі, прикрашали жінки свої шиї важчими і помітнишими прикрасами. Переважно, з коралів.

 

Сережки.

Цей аксесуар теж заслуговує на увагу. Адже закінчений образ без них не вийде. Українські сережки оформлені незвичайно оригінально і яскраво. Матеріал виготовлення той же, що і у бус - бісер різної форми, текстиль, дерево, пластик. З яскраво-вираженим українським орнаментом або в кольорі національного прапора, - така прикраса підкреслює вашу любов до української культури та народних традицій.

Обручі, пояси, сумки, щедро прикрашені українськими візерунками - аксесуари, які доречні і як доповнення до вишиванки, і як самостійні елементи до сучасного одягу. Про них читайте у статтях нашого сайту в розділі «Аксесуари».

 

Вибрати прикрасу - ще не означає вдало доповнити нею комплект одягу. Слідкуйте, щоб:

- аксесуари вдало доповнювали, а не затьмарювали своєю красою і оригінальністю один одного;

- молодій дівчині слід вибирати не дуже масивні прикраси;

- аксесуари для буднів - більш ніжні й вишукані, на свято цілком доречно одягнути кілька ниток бус, широкі браслети, яскраві сережки.

Вибрати вишиванку і підібрати до неї прикрасу можна а нашому магазині. Добре ознайомлені з асортиментом продавці-консультанти підберуть варіант, який підійде саме вам.

Приємних, Вам, покупок!

0
+
=
0
Яндекс.Метрика