Стильний вишитий одяг
Мова Українська Русский
Ваш кошик порожній

Вишитий пояс - прекрасний декор, надійний оберіг.

Вишитий пояс - прекрасний декор, надійний оберіг.
0.00грн.
Модель: 97379
Наявність: На складі

Пояс - один з найдавніших елементів одягу. Його основна функція підтримувати спідницю, брюки або підв'язувати сорочки, верхній одяг. Важкі, широкі вовняні вишиті пояси наші предки носили взимку. Більш легкі і вузькі, з тонкого полотна служили елементом літнього варіанту одягу.

Однотонні пояса, в основному, носили чоловіки в будні. У святкові, вихідні дні і жінки, і чоловіки одягали ошатні, яскраво прикрашені пояса. А козаки з високими військовими чинами одягали шкіряні, інкрустовані дорогоцінними металами пояса. Або шовкові, розшиті золотими нитками.

Вишитий пояс, у старовину, ще називали крайкою. Виготовлявся він різними способами: шився з полотна або ткався з ниток різних кольорів.

На Україні, цей предмет гардероба люди наділили властивостями оберега. Тому так багатий і різноманітний візерунок на ньому. Солярні символи, зірки, хрести в орнаменті служили захистом від будь-якого негативу.

В даний час, український пояс не тільки декоративний елемент. Як і раніше, він залишається модним і популярним аксесуаром.

Якщо вам подобається сучасний український етно-стиль, то такий пояс обов'язково повинен бути у вашому гардеробі. Повірте, у вас знайдеться привід його одягнути. Виглядати, при цьому, ви будете красиво й незабутньо індивідуально.

Особливо привабливі пояса вишиті бісером. Основа малюнка - квітковий візерунок або геометричний орнамент, створюють на тканині неповторні переливи кольору і ніжний блиск. А насичений і глибокий колір бісеру робить малюнок особливо принадним.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити вишитий пояс - яскравий, багатобарвний виріб, у виготовленні якого використовувалися вовняні нитки найкращої якості. Такі пояси - стильні й універсальні вироби, які стануть гарним доповненням в гардеробі кожного.

Можливо ви ніколи не замислювалися, але пояса, особливо ткані - це дуже цікаві та неперевершено красиві вироби. Придивіться до них - завдяки густому переплетенню різнокольорових вовняних ниток, вишиті пояси схожі на калейдоскоп, їх хочеться постійно розглядати. Доріжки з ниток, в'ються, як долі людей - то переплітаючись між собою, то блукають і губляться серед інших, подібних ним.

Крайка або пояс не виглядає кричущо яскраво. Завдяки вмілому підбору нашими дизайнерами поєднання кольорів, він зможе стати вдалим доповненням багатьох сучасних щоденних ансамблів одягу.

Додайте до своєї вишиванки пояс, декорований національним орнаментом! Нехай ваш образ стане закінченим і залишає незабутнє враження.

0
+
=
0
Яндекс.Метрика